| silwiuandreie a întrebat:

Fetelor, ati accepta sa faceti sex cu un tip pentru o suma foarte mare de bani?

Răspuns Câştigător
| Miihaa a răspuns:

Depinde. Daca e dragut, ok( adica sa il cunosc cat de cat ca e om de treaba), pot sa zic ca da. Sunt fete care fac dragoste cu baieti si nu sunt impreuna cu aceia.

12 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Din pacate foarte multe fete accepta si pentru sume foarte mici.Din acest motiv sunt atat de multe fetite mamici sau fete prostituate. Tara noastra spoate "mandri" cu locul 1 in Europa in privinta mamelor cu varsta sub 14 ani.Este un record trist dar adevarat.

| neutrino a răspuns:

Fiecare om are un pret.

| T0T a răspuns (pentru neutrino):

Fals. Asta e doar în cazul femeilor.

| neutrino a răspuns (pentru T0T):

Fals! Fiecare avem un pret, indiferent de sex!

| T0T a răspuns (pentru neutrino):

Fals. Eu nu am.

| neutrino a răspuns (pentru T0T):

Tu stii mai bine ce valoare ai. Acolo unde nu-i valoare, nici pret nu-i!

| T0T a răspuns (pentru neutrino):

Există și lucruri nepreţuite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Clar nu.
Exista anumite femei care fac asa ceva pe bani. Eu nu ma numar printre ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici un caz. In primul rand pentru mine banii sunt doar o iluzie, niste hartii. In al doilea rand nu sunt un produs care poate fi vandut, sunt o fiinta! Din pacate sunt o specie pe cale de disparitie...

| cineva666 a răspuns:

Nuuuuuuuu

| LoveAndLove2000 a răspuns:

Nu....bani nu rezolva nimic...ii cheltui si pe urma ramai fara ei si ce ai rezolvat?( cel putin asta e parerea mea )