| Stellian a întrebat:

Fetelor, ați avut vreodată o relație cu un bărbat bazată doar pe sex, fără nicio implicare emoțională? Cât a durat, cum a fost și ce părere aveți despre relațiile cu beneficii, bazate doar pe sex?

6 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Pe siteul asta e cu sentimente bosswinking copii nevinovatiwinking
Eu personal nu am nici o parere, chiar nu ma intereseaza viata sexuala a semenilor mei laughing

| HazelEyes77 a răspuns:

Eu una n as putea sa stau intr o relatie fara sa ma implic emotional. N am avut pana acum o relatie gen friends with benefits si nici nu ma atrage ideea. Acum fiecare e liber sa si traiasca viata cum doreste.

Răspuns utilizator avertizat
| Mrlove2017 a răspuns:

E ceva frumos si uneori necesar! Dar ai grija cu sentimentele daca unul din voi are deja o familie... dupa a 3 -4 ora dupa ce va vedeti mai dispare din farmec si nu prea o sa iti mai doresti o astfel de relatie.

| ionyspartan a răspuns:

Sa stai doar pentru sex fara sa te implici sentimental intr-o relatie.

| Alexandraa8776bv a răspuns:

Depinde de caracterul fiecăruia... dacă nu vreți obligații sau unul poate chiar amândoi aveți obligații și vreți ceva ce nu implica altceva decât sex...dar ai grija de multe ori fără sa vrei te poți îndrăgosti de cel sau cea cu care stabilesti ca doar va întâlniți pentru sex oricum nu este nimic rău in asta