| ionicabubulina112112 a întrebat:

Fetelor ati comparat vreodata marimea penisurilor fostilor?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Au comparat ele dar nu recunosc deloc, mai rau e sa aflii ca si-a frecangito cu un negru vs marimea ta care abia o satisface.

| Eikon a răspuns:

Pacat ca nu pot raporta unele "intrebari".

| ionicabubulina112112 explică (pentru Eikon):

Omule pe siteul asta poti sa postezi ce vrei.E o tara libera

| Eikon a răspuns (pentru ionicabubulina112112):

Toate sunt intr-o limita: morala, comportamentala, legala. Nu poti sa faci tot ce vrei tu intr-o tara democratica, existand niste reguli, principii, legi, pe care nu trebuie, sau ar trebui sa le incalci. Binenteles, daca iei in considerare respectarea unui principiu, a unei reguli sau legi.

| Eikon a răspuns (pentru Eikon):

Sau nu ar trebui*

| aiuantetnobotanics a răspuns:

Nu am comparat cu fostii dar cand eram mica am intrat peste tatal meu cand facea dus si i am vazut ditamai sorloboanca si am spus ca de atunci sunt femeie si l am fortat prin santajare sa ma lipeasca de tavan cu superglue si sa imi cante my little pony in timp ce mulge vaca, kinky stiu, cu vedere la intrebarea ta, nu stiu ce sa zic, caterinca ta ma frate