| bhdfdfgfgggggggg a întrebat:

Fetelor, ați făcut vreodată sex cu doi bărbați? Este adevărat că sexul în 3 vă creează plăcere mult mai mare decât sexul cu un singur partener? Dacă ați avea ocazia să faceți asta cu doi tipi frumoși, ați accepta o astfel de experiență?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vad ca pe tine te atrag subiectele din filemele porn, nu cele reale, normale, dintre 2 partneri normali.

| alina2k18 a răspuns:

Da boss, imi place foarte mult in 3... dimineata laughing
Nescafe 3 in 1winking laughing)

| HazelEyes77 a răspuns:

Vezi ce face privitul prea mult la filme porno...incepi sa crezi ca toate perversiunile de pe acolo se practica la ordinea zilei de toti oricand si oriunde.

| Randomuser2000 a răspuns:

Dragostea sa face n minim 2, maxim in 8 ca stau la bloc