| valentin201 a întrebat:

Fetelor ați făcut vreodată sex cu un băiat virgin iar voi sa nu mai fiți virgine? Daca da el cat a rezistat

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Depinde.
Poate sa fie o partida normala obisnuita, sa se inhibe si sa aiba probleme (sa nu se ridice) sau sa fie foarte entuziasmat si sa termine foarte repede acum depinde de firea fiecaruia.

7 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Da. A rezistat chiar ok. Iar dupa prima data, a fost din ce in ce mai bine.

| alina2k18 a răspuns:

Nu am facut si nici nu imi doresc.
Dar cica se rezista f putin... vorbim de cateva minute...
Totusi pentru niste limbi m as risca si cu un virgin laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Minute? Esti amuzantã o sa reziste maxim 5-10 secunde

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca te masturbezi inainte de sex?

| HadesSs a răspuns:

Depinde,daca vrei sa rezisti mai mult bea niste vin laughing

| YellowAngel a răspuns:

Eu am facut.
Prima data si-a dat drumul cand si-a pus prezervativul.
Apoi peste cateva zile si-a dat drumul cand a bagat-o prima data.
Nu a mai existat a III-a oara

| Luoar94 a răspuns:

Sunt baiat, am facut-o la 21 de ani, eu virgin, ea nu, 1ora si 45 de minute. Deci chestia cu,, rezista putin,, nu e ceva batut in cuie, cred ca depinde mult de baiat.