| erfweeagedg a întrebat:

Fetelor, ați făcut vreodată sex pentru bani? Ați accepta bani de la un băiat pentru asta?

2 răspunsuri:
| BlyeeetAK47 a răspuns:

Multe o sa-ti raspunda ca nu au acceptat / ca nu accepta / ca nu vor accepta, dar fii sigur ca 80% vor mintii.

| Mada1920 a răspuns:

Nu am facut niciodata pana acum, dar nu iti pot garanta 100 la suta ca niciodata in viata asta nu as face-o. Si sa iti spun si de ce, sunt fete care niciodata nu si-ar fi calcat in picioare demnitatea facand asa ceva dar in situatii critice neavand pe nimeni avand nevoie de bani pentru o operatie, pentru propriul copil, pentru o boala grava etc, au facut-o, asa si eu...nu am de unde sa stiu daca doamne fereste as avea o situatie critica cum as reactiona.