| LanaDelRayFan a întrebat:

Fetelor, ati fost vreodata intr-o relatie cu un arab? Daca da, cum a fost experienta voastra? Vreau sa stiu daca doar a mea a fost toxica lol

32 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Cunosc destule tipe care au fost în relație cu un grec. rolling on the floor
De arabi nu știu.

| LanaDelRayFan explică (pentru Hammurabi):

Off topic, tu esti roman?

| Hammurabi a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Doar jumătate. Cealaltă jumătate sunt grec.

| LanaDelRayFan explică (pentru Hammurabi):

Niceee

| J0B0MAT a răspuns:

Am o prietenă care e cu un arab, iar relaţia lor e una foarte ok. Tipul e foarte funny, cool. Pe lângă ei, mai am cunoştinţe de genul cu relaţii super ok, unii căsătoriţi.
Deci nu toţi sunt naşpa.

| LanaDelRayFan explică (pentru J0B0MAT):

Inseamna ca a dat de unul open minded, ma bucur.happy

| J0B0MAT a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Dacă vrei arab, şanse sunt să dai de unul ok.

| LanaDelRayFan explică (pentru J0B0MAT):

Nu-mi mai trebuielaughing))

| Lukasssz a răspuns:

Sunt baiat si as vrea sa am o relatie cu o araboaica. Are multi $$$$$$$$$$$$$

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Lukasssz):

Barbatii au bani. Femeile in majoritatea cazurilor au aceleasi drepturi pe care le are un ciine in Romania, uneori nici atit.

| Cheo0S a răspuns:

Pai de ce a fost toxica? Ce ti-a facut?

| LanaDelRayFan explică (pentru Cheo0S):

Vorbesc cu mai multe deodata, dar tot ei sunt gelosi si posesivi. Mie cel putin imi comenta ca de ce ma imbrac asa scurt in conditiile in care era vara? si nu era nimic provocator. si i-am zis sa inceteze pentru ca trebuie sa avem incredere unul in celalat, dar n-aveai cu cine. sunt obsedati de control.

| Cheo0S a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Pai foarte multe persoane fac asta nu doar arabii. Lol
Ce intelegi prin provocator? Asta nu e provocator?
https://www.pinterest.com/pin/283515739029517043/

Da,nu e ok sa-ti comenteze din moment El te-a ales.

| LanaDelRayFan explică (pentru Cheo0S):

Eu n-am patit asa cu romanii si n-o sa intelegi pana nu traiesti pe pielea ta, arabii sunt altcevalaughing)
dap ceva de genul, dar fara sandale cu toc si fara pantaloni scurti de mi se vad bucile, erau decenti. in fine, a trecutlaughing)

| Cheo0S a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Mie araboaicele alea mi se par speriate de bombe :
Poate au ei ce au cu femeile. laughing

| LanaDelRayFan explică (pentru Cheo0S):

Mor sincer... dar e de inteles de ce sunt asasad

| Den1sa a răspuns:

Unul s-a dat la mine dar nu avea sanse, oricum mai bine stai departe de ei, parerea care mi-am formt-o despre majoritate nu e prea buna

| LanaDelRayFan explică (pentru Den1sa):

Din pacate am fost cu unul 1 anlaughing oribil, n-o sa mai repet experienta asta niciodata, sunt toti la fel sau daca nu toti, 98% sigurlaughing)

| Den1sa a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Exact

| Den1sa a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Eu am fost cu un baiat care dupa 7 luni de relatie mi-a spus ca era gaylaughing

| LanaDelRayFan explică (pentru Den1sa):

Bruh...

| LanaDelRayFan explică:

Merci boss

| LanaDelRayFan explică:

O dalaughing)

| Pnin a răspuns:

Aveam o prietena înnebunita după arabi. După vreo 2 încercări de relații și alte câteva date-uri și-a dat seama că sunt construiți greșiți de la natură.

| Ratonul01 a răspuns:

Da dar sa ai grija ca daca se enerveaza explodeaza

| idolufemeilor2000 a răspuns:

Da, foarte toxica

| Fanuldreilana a răspuns:

Am mâncat parizer cu mustar pentru tine Dra Lana

| LanaDelRayFan explică (pentru Fanuldreilana):

Sa-ti stea in gat

| Mervelirux a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Sugerezi un deepthroat Dna Lana? Nu te credeam atât de experimentata

| LanaDelRayFan explică (pentru Mervelirux):

Am auzit ca cica tu le ai cu d-astea

| Dancya a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Ieu?