| jj7700 a întrebat:

Fetelor, aveți experiențe sexuale atât cu bărbați circumciși cât și necircumciși? Dacă da, ați observat vreo diferență notabilă și aveți vreo preferință?

4 răspunsuri:
| orail123 a răspuns:

Aia circumcisi sunt evrei...
Nu wu voie sa faca sex... pana la casatorie...

| jj7700 explică (pentru orail123):

O foarte mica proportie a celor circumcisi sunt evrei: americani, coreeni, australieni, musulmani, multi dintre africani etc. Eu sunt cirucmcis si nu sunt evreu de exemplu.

| orail123 a răspuns (pentru jj7700):

Intreaba-ti familia. Bunicii.
Ai sigur origini evreesti.

| jj7700 explică (pentru orail123):

Circumcizia am facut-o la 21 de ani. N-am nicio origine evereiasca, dar probabil tu nu poti sa intelegi ca nu numai evreii sunt circumcisi.