| anonim_4396 a întrebat:

FETELOR Buna! Voua ce fel de baieti va plac in general, ma refer cu freza sau fara (naturali), cei smecheri si indrazneti dar mai ingusti la minte sau cei, mai timizi dar destepti.

Deci?

Răspuns Câştigător
| WedDye a răspuns:

Mie imi plac cei destepti care stiu sa arate bine si cum sa se comporte cu fetele happy laughing

10 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Sti, sincer fetele au pretentii. Insa, atunci cand se indragostesc, se indragostesc exact de cine nu se asteapta. Pana la urma, daca placi pe cineva. nu tine neaparat de freza sau de smecherie. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu va inteleg, sunteti oribili / penibili.
Mereu ii puneti intr-o lumina proasta pe cei care nu sunt ''ca voi'', tu de exemplu ai zis ca cei ''indrazneti sunt ingusti la minte'', regula asta nu e generala.
Pai ce facem aici, ori o comparatie normala, ori compari vaca cu oaia?

| Shatteredx a răspuns:

Mie imi plac caii!

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns (pentru Shatteredx):

Sa stii ca eu am putere si de cal si de armasar! iti dau eu de cap!

| Kramerwalt a răspuns:

Ce descrieri interesante, uite ca eu sunt cu freza dar timid si destept(sa fii smecher cu adevarat inseamna sa fii destpet)

| paulthebest a răspuns (pentru Kramerwalt):

Bv danii te admir pentru raspuns

| MagikTrouBless a răspuns:

Mie imi plac cu freza dar nu exagerat, sa fie smekeri dar cu limita si cu cine trebuie, sa fie indrazneti dar nu obsedati.Sa fie destul de inteligenti dar nu plictisitori, sa aiba timiditatea aceea slaba doar atunci cand oricine ar fi si sa nu uitam, trebuie sa fie ffff glumeti, sa creeze o stare super amuzanta incat sa rad si sa ma simt bine!

| Marius_Florea_1990 a răspuns (pentru MagikTrouBless):

Esti sigura ca baiatul asta exista? laughing)

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns (pentru MagikTrouBless):

Serios? nu ti se pare ca esti cam foarte pretentioasa si mofturoasa?: trezeste-te la realitate laughing

| ραяαмσяє a răspuns:

Cei cu de toate laughing.