| adinutzapupik a întrebat:

Fetelor, cand v-ati dezvirginat v-a curs sange?

Răspuns Câştigător
| RedHeart a răspuns:

Depinde de persoana, sunt unele care au himenul elastic altele nu, altora le curge dupa actul sexual. In cele mai multe cazuri curge.

25 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu a curs nimic

| Ionut a răspuns:

Eu cand m-am dezvirginat a curs coniac. Va rog vreau o solutie, este grav?

| Sisitta a răspuns (pentru Ionut):

Ești foarte glumet!

| WeedGotMeCrazy a răspuns (pentru Ionut):

N-ai bagat-o unde trebuie laughing))

| RedHeart a răspuns (pentru WeedGotMeCrazy):

Buna asta laughing are dreptate ai bagat-o cred ca in sticla de coniac, oare nu te-ai mirat de ce e asa uda din prima?laughing

| StRuMP a răspuns (pentru WeedGotMeCrazy):

winking Cel mai inteligent comm din seara astasmug sa moara calu`

| WeedGotMeCrazy a răspuns (pentru StRuMP):

laughing merit un sac cu cartofi

| StRuMP a răspuns (pentru WeedGotMeCrazy):

:* un pupicbig grin

| WeedGotMeCrazy a răspuns (pentru StRuMP):

Bun si alahee hee

| StRuMP a răspuns (pentru WeedGotMeCrazy):

Vezi ca am idd mai sus da-mi add ca ma plicti daca vr sa mai vb gen: deale vietiilaughing

| kx123 a răspuns:

Depinde de fiecare fata in parte, unora le curge mult, altora deloc.

| onasis1961 a răspuns (pentru kx123):

Ce mă distrezi! Tu zici că eşti virgină, la majoritatea răspunsurilor dai sfaturi.De unde ştii?

| kx123 a răspuns (pentru onasis1961):

Da citeste raspunsul anterior pe care ti l-am dat!
M-am documentat.
Este asa de greu? Ca si fata trebuie sa fi documentata despre viata sexuala, nu e ca la baieti.

| mel24 a răspuns:

Mie mi-a curs lava :rolling on the floor

| WeedGotMeCrazy a răspuns (pentru mel24):

Inseamna k erai HOT laughing))

| mel24 a răspuns (pentru WeedGotMeCrazy):

Hot as hell :rolling on the floor

| Nebunatyca69 a răspuns:

Da, dar nu dupa primul contact sexual. Poti sa ai himenul elastic, eu una l-am avut si mi-a curs la primul contact sexula foarte putin sange si dupa a 2-lea contact sexual, mi-a curs sange mai mult. happy

| monycutzza a răspuns:

Da ce vrei sa curga

| DOARoVIATA a răspuns:

La orice fata iese sange cand se dezvirgineaza ma capsuna laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru DOARoVIATA):

Orice fată? Nu, cum s-a spus mai sus, nu e așa, unele au himen elastic și depinde de cât de vascularizat este.

| DOARoVIATA a răspuns (pentru anonim_4396):

Fiti ma seriosi orice fata cand este prima data penetrata ( depinde de adancime ) se dezvirgineaza ce naibadoar nu ramane virgina toata viata,, cand va aud cavorbiti si habar nu aveti ..ca i-a spus maria tatalui floarea ca ea are himen elastic si ramane virgina pe viata laughing orice fata cand o face prima data se lasa cu sange.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DOARoVIATA):

Lol, te și încăpățânezi. Întreabă orice medic. Ți-am zis, depinde cât de vascularizat este.

| musculo a răspuns:

Nu...le-a curs lapte

| nbanike14 a răspuns:

E normal cand te dezvirginezi sa iti curga sange! Nu curge decat atunci cand fata are himenul elastic si nu se rupe dar e cam rara chestiahappy In general cele care fac balet etc au himenul elastic! Funda?:*

| adinutzapupik explică (pentru nbanike14):

Mie nu mi-a curs deloc happy si era o curiozitate happy