| Shukacu a întrebat:

Fetelor cand vedeti un baiat la ce va uitati prima oara la el?

14 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Sincer cred ca mai intai ma uit in zona fetei iar daca imi place ceea ce vad continui sa il analizez din cap pana in picioare
insa pe mine cel mai tare ma atrag baietii mai inalti daca e inalt si are o figura simpatica...e perfect ca si aspect happy

| mona a răspuns:

Prima data il studiez din cap pana in picioare asa fugitiv darprivirea mi se opreste la fata lui

evenso
| evenso a răspuns:

Ma uit in ochii lui.

| Ana_4223 a răspuns:

La fund laughingnu stiu de ce

Răspuns utilizator avertizat
| Chαяtreux a răspuns:

La ochi

| Xtadelo a răspuns:

Ochi.

| Cataliciiii a răspuns:

Paii exaft ca Harry Styles

| WildLatte a răspuns:

La ochi, zambet, felul in care se imbraca, dar cel mai mult ma intereseaza cum se comporta si cum vorbeste cu persoanele din jurul lui.

| thelowe a răspuns:

Fata,corp si cum e imbracat, asta imi sare in evidenta prima data. evident ca astea sunt =0 daca atunci cand vorbeste nu stie sa se exprime sau daca are o atidudine superioara, sau daca pur si simplu nu il duce mintea.

| lavinutsa a răspuns:

Poate sa arate Bine, dar cred ca, cel mai mult contează bunele manierewinking sa nu fie un fotomodel cu care Cand ieși pe strada Cand deschide gura sa intri in pământ de rusine. cred ca a-ți înțeles ce vreau sa spun

| minaj a răspuns:

Bineinteles ca la aspect in primul rand, dar niciodata nu cad in mrejele frumusetii pentru ca poti cadea in alte capcape, nu aspectul fizic este important ci personalitatea (din punctul meu de vedere, asta am declarat si la un castig". voi de ce parere sunteti?

| ralualice05 a răspuns:

Sa aiba acel "ceva". ca degeaba e el fat frumos calare pe un cal alb daca nu iti provoaca nici o reactie cand il vezi

| anutzabarbydool a răspuns:

Sincer il studiez in fuga din cap pana in picioare. iar apoi mai atenta sunt la dantura. par si maini :d