| Bonbardieruldeweekend a întrebat:

Fetelor care a fost cel mai impresionant mesaj pe care l-ati primit pana acum de la cineva necunoscut? Adica e bun un buna sau altceva? Vreau chiar sa stiu cum sta treaba asta.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

rolling on the floor) cum crezi ca ai putea impresiona pe cineva cu un salut folosit de alte milioane de oameni?

| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, "buna" nu este un mesaj, este doar o forma banala de salut! Daca nu-i urmata de un "ce mai faci" sau alte intrebari, chiar nu ar nici o valoare.

| Goete a răspuns:

Mesaj impresionant, "Buna"?
E o incercare timida de a incepe o discutie. I-ai raspuns?

| Florinn125 a răspuns:

Trimite-i așa: "ce faci fhă?"