| originalll a întrebat:

Fetelor, care e cea mai fierbinte fantezie a voastră dintre toate celelalte pe care le aveți?

3 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Să ne pisăm pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sã o lasi farã aeeer laughing
Multe fete au fantezii cu violuri usoare, sa o impingi fortat de perete in timp ce o dezbraci ca un animal, in timp ce o strangi de gât usor si o penetrezi, sa o tii de maini fara sa scape in timp ce o saruti.

| Paise_Emil_1999 a răspuns:

Sa sug degetele de la piciorul stang (degetul mare) iar apoi sa imi dea o palama-n piept ca sa-mi i-a aerul