| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor care este pentru voi marimea cea mai potrivita a penisului?

10 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Eu una il prefer mic si 'jucausi' love strucklove struck

| roxydulkica a răspuns (pentru Đϋffγ):

Adevarat, dar totusi care este marimea pe care o preferi? Ca prin mc se poate intelege si 10 cm

| Đϋffγ a răspuns (pentru roxydulkica):

Un penis de 14-16 cm în stare de erecţie e ok

| InvisibleGirl a răspuns (pentru Đϋffγ):

Duffy am citit raspunsurile tale si pe la alte intrebari...se vede ca ti-ai pierdut virginitatea la 14 ani oh go on

| Siimooona a răspuns (pentru Đϋffγ):

14-16cm crezi tu ca e mic?laughing E peste medie ce zici tu.

| Originalone a răspuns:

Mare,dulce,pufos,imens,strong,lung.
Nu stiu cat poate inghiti o femeie, dar depinde cat are gatul de gros.

| Rubiishor a răspuns:

No comment...

| smarti a răspuns:

Regula este asa: doua maini si capu'afara! Este o legatura strinsa intre manile celei care ''apuca'' si vaginul ei. Cine nu pricepe poate primi lamuriri.

| ingerasdragalasplayboy a răspuns:

Mare,gros si energicc sa reziste