| mydarkestdays a întrebat:

Fetelor, care sunt trucurile cu care ii innebuniti pe baieti?
adica, care sunt trucurile voastre care le sucesc mintile?

6 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Timiditatea happy

| missoriginal a răspuns:

Fetele nu au nevoie de trucuri sau chestii din`astea
Baietii nu sunt interesati doar de aspect.Nu cred ca unui baiat i`ar placea sa fie cu una care da in gropi de idioata ce e
Cheia e sa zambesti frumos, sa fii prietenoasa, sa nu injuri(asta mie personal mi se pare chiar enervant), sa nu ai fumuri in cap
Eu cred ca orice baiat isi doreste o fata draguta, amuzanta, prietenoasa.

| alexutza697595 a răspuns:

Uita-te in ochii lui de fiecare data cand ii vorbesti, poate se pierde :d.

| CatelusiiSarPeSaltele a răspuns:

Gen,, ma ajuti te rog cred ca mi sa desfacut un nasture din fata,,,, te uiti daca sunt murdara pe fund?,,

| HelloKittyA a răspuns:

La mine merge indiferenta, misterul, faptul ca ma las greu si cand sunt inofensiva si inocenta. Ii innebuneste mai ales cand sunt inofensiva atunci se simt ei mai sus decat tine, mari "cocosi" se cred atunci, se cred barbati adevarati!laughing Dar de fapt unii sunt niste "papa lapte" cu un penis care nu stiu ce sa faca cu el si care au impresia ca p***a este patrata sau in colturi! Subliniez, UNII! Sa nu se inteleaga gresit, normal ca cei care se vor simti vor comenta!laughing :*