| opersoana1996 a întrebat:

Fetelor, cât de mult accent puneți voi pe mărimea penisului când vine vorba de sex și despre plăcerea sexuală? Sunteți de părere că un bărbat ce are penisul extrem de mare este capabil să vă aducă pe culmile plăcerii sau este doar un mit?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este doar un mit!
Sa ai un penis mare, nu inseamna ca stii sa satisfaci, ca s-ar putea sa ai surpriza vietii tale, ca dupa 2 minute sa te scapi pe tine, cu mult inainte ca femeia aia sa fie excitata sau sa simta ceva.
Pentru a satisface vaginal o femeie, ai nevoie de un penis adevarat, dar mai este nevoie de tehnica, de putere de concentrare, de mentinere a unei erectii pe o perioada lunga de vreme si de miscarile cu acre-l conduci, ca sa poti sa exciti centrii nervosi ai vaginului femeii. Toate astea se pot obtine numai prin experienta sexuala.

| Andreeush a răspuns:

E un mit.

| Sofer a răspuns:

Pentru unele fete conteaza marimea ciocanului.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

E un mit.
Daca n-a auzit in viata lui de preludiu, degeaba o are mare.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

E un mit.
Daca n-a auzit in viata lui de preludiu, degeaba.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Doar un mit, daca am nevoie de penis extrem de mare apelez la un callaughing)))))