| Andr3i1996 a întrebat:

Fetelor, cat de mult conteaza pentru voi marimea penisului la un baiat?

6 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

Nu contează, bai idiotule, contează foarte mult să știi s-o folosești.

| Prezidentul a răspuns:

Precum a zis si Ionut, conteaza cum o folosesti.

Răspuns utilizator avertizat
| BiancaAndreeaa a răspuns:

Din punctul meu de vedere dacă iubești un băiat cu adevarat și faci sex din dragoste, nu conteaza asa mult. Dar daca cauti distractie, da laughing)

| JustMe2099 a răspuns:

Daca pentru o fată respectivul baiat e primul, nu ii pasa de acest lucru, deoarece pentru ea este normal, avand in vedere ca nu stie cum se simte unul mai mare. Si daca nu e primul baiat, dar il iubeste, nu va baga in seama acest detaliu, doar daca nu cauta doar distracție, placere si atata, fara iubire. happy