| RemusssX5 a întrebat:

Fetelor, cât la sută contează pentru voi sexul și mărimea într-o relație și cât la sută contează sufletul, comunicarea. partea spirituală, iubirea?

9 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

70% si 30%

| FemeiaPisică a răspuns:

În cazul meu, relațiile intime apar numai dacă există dragoste şi înțelegere. Dacă există astea două, mai contează mărimea? Ăsta este un detaliu, singura pretenție este să aibă penis şi atât.

| RemusssX5 explică (pentru FemeiaPisică):

Ai dreptate când spui că mărimea este un detaliu. Cel mai important detaliu! (când vine vorba de sex)...Iar dacă are un *instrument* mic, indiferent cât de mult îl iubești pe acel băiat...Ai mai continua relația cu el? happy

| FemeiaPisică a răspuns (pentru RemusssX5):

Cum să fie mărimea penisului cel mai important detaliu? Femeile obțin orgasm clitoridian, rar vaginal şi ăla tot prin masturbare. Multe au gândirea greşită cum că un penis mare înseamnă automat plăcere mai multă. La fel cum şi bărbații sunt atraşi de sânii mai mari sau fundul mai dezvoltat. Dar, nu garantează că sexul este de calitate dacă intervin certuri din cauza neînțelegerilor sau nu există sentimente.

| Necunoscut112 a răspuns:

75,3% şi 87, 9%.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa-ti gasesti hrana energetica metafizica si fara de sfarsit temporal pentru a-ti defini aura cosmica omniprezenta corect si complet definita din punct de vedere ancestral precum si de distinctile ezoterice care ti-au fost conferite ca fiinta androgina, numai asa vei afla raspunsul la intrebarea ta, nedefinit ancestral, deoarece intotdeauna psihotronicul e mai puternic decat bioenergeticul!

| OMFGConrad a răspuns:

Vrei procente?

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Tot cardul reprezinta 99, 9%.
0, 1% face BMWu' din parcare (ala in care fac dragoste, ca sigur casa alauia sta sa cada)

| Mrr2000 a răspuns:

60%,40%