| WarGarurumon a întrebat:

Fetelor ce faceti daca va place de un baiat?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

In general atunci cand imi place un baiat aflu ca are o relatie de un an de zile minim sau ca e indragostit de una care nu il baga in seamalaughing

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Îi spun/Nu suport să rămân cu urma de îndoială ce îmi sfâşie sufletul/Dacă îmi împărtăşeşte sentimentele, norocul meu, am câştigat la loteria inimii/Dar dacă nu, mă desprind de el/Şi îmi cau mai departe sufletul pereche/Sun o mulţime de băieţi care aşteaptă doar o vorbă, un semnal/Pentru a deschide porţile sufletului pentru a cunoaşte fericirea supremă...

| Georgiana2905 a răspuns:

Daca imi place de un baiat, voi fi eu cea care face primul pas. De ce nu? Dupa depinde de cum va reactiona...

| Alissya97 a răspuns:

Incerc sa vorbesc cu el, sa devenim prieteni apropiati, sa iesim in oras.
Daca nu tin la el mai mult ca la un prieten atunci ii spun in fata. tot ce am de zis big grin
Daca imi place atunci vedembatting eyelashes

Ceau:*

| anaaa13 a răspuns:

Ii spunem happy

| Andreea_6422 a răspuns:

Sari pe el, ca bestialaughing. Nu, glumesc.Pai depinde... daca il cunosc as incerca sa abordez subiecte noi, sa gasim chestii interesante pentru a pierde vremea laughing...saaaaau daca il vad pentru prima oara as incerca sa ma bag in seama, sa il cunosc mai bine. Logic nu?big grin

| MusicMyLife a răspuns:

Incerc sa ne apropiem, sa devenim prieteni apropiati, dupa ce am devenit prieteni foarte buni il invit sa invatam impreuna, dupa ce facem o echipa il invit la mine acasa si ii spun tot ce simt pentru el.

Acuma sa incepem cu inceputul: ca sa devenim prieteni foarte buni ii cer adresa de mess, vorbim seara (ex. despre muzica, despre filme...etcwinking ) la scoala, sau in excursii sau unde ne intalnim incerc sa petrec mult timp cu el...etc.

Pana cand, dupa o perioada devenim foarte buni prieteni si il invit (daca nu ma invita el love struck) sa invatam impreuna pentru teste-teze-examene sau sa ma ajute cu un proiect sau sa ma ajute sa repar ceva... orice lucru la care sa formam o echipa.

Intr-un final o sa ne indragostim unul de altul iar cineva dintre noi "isi va lua inima in dinti" si ii va spune celuilalt ce simte pentru el.

big grin O fundita ceva?

| iiGabytsa a răspuns:

Incerc sa intru in atentie si el isi da seama, sau cand ii zic ca vreau sa vorbim singuri.