| OanaG a întrebat:

Fetelor, ce le cumparati iuibitilor vostri de Craciun. Eu ma gandeam sa-i cumpar o cana pe care scrie "Cineva Special", si in interiorul canii este un mesaj f dragut, insa nu stiu sigur. Voi ce ziceti?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| Celalalt a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui eu cand fac un cadou il cumpar daca imi place mie si persoanei resp afla cam ce ii place si atunci iti dai seama big grin

| cosmina422 a răspuns:

Eu i-as lua un set de parfum si o cana pe care scrie"te iubesc"

| cosmina422 a răspuns:

Eu i-as zice sa ii iei o cana pe care scrie"te iubesc"

| DeeaMarry a răspuns:

Buna! Unde ai gasit cana despre care vorbeai?
Eu i-am luat iubitului meu de sfantul Nicolae un ursulet de plus care canta o melodie de dragoste. A fost incantat de el happy

| OanaG explică (pentru DeeaMarry):

Intr-un mini mall de la mine din oras, are un mesaj f fain love struck

| DeeaMarry a răspuns (pentru OanaG):

Ce dragut! Eu la mine in oras nu prea gasesc magazine cu cadouri din astea, mai speciale sa zicem. Sau poate ca nu stiu eu unde sa caut.thinking