| Jordan2000 a întrebat:

Fetelor, ce obișnuiți de regulă să luați în geanta voastră personală atunci când ieșiți în club? Este adevărat că majoritatea fetelor tinere și care nu au o relație stabilă obișnuiesc să-și ia la ele prezervative?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fetele nu iau prezervative in poseta, ca nu au de unde ghicii masura sulii barbatului cu care vor face sex, daca se iveste ocazia, asadar imaginatia ta este doar una de copil mic, nu de barbat adevarat care isi duce singur prezervativele cu el, in functie de gromisea cucului din pantaloni.

| Horus35 a răspuns:

Doar curbele își iau prezervative la ele pentru "una mică" cu primul necunoscut.

| Katie1356 a răspuns:

Nu, consider ca asta tine de datoria barbatului, Plus de asta, nu stii de ce fel de barbati te intalnesti acolo, nu mai bine intai va cunoasteti inainte sa sariti in pat?

| mitzok a răspuns:

laughing)))))) bun raspuns