| TFD8899 a întrebat:

Fetelor, ce parere aveti de baietii cu par lung? Daca ati avut o relatie cu unul, el a fost serios sau doar se distra?

11 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Era de pe o cu totul altă planetă, dar după ce s-a tuns, a început şi el să doarmă pe orizontală şi să coboare din copac.

Ce să-i faci.

| DeathIncarnate a răspuns:

Aia cu parul' lung nu sunt baietii...

| neutrino a răspuns:

Vorba cantecului: "Nu conteaza cat de lung am parul..." Daca ne-am lua dupa lungimea parului, asta ar insemna ca cei mai seriosi barbati sunt cei cheli.

| gingergirl1 a răspuns:

Relatia serioasa nu are legatura cu lungimea parului. Bine, poate te referi la baietii care poarta parul lung pentru ca sunt "rock-eri"...Vara-miu are parul asa si cel putin pe mine sa sperie laughing dar are o prietena, totul e ok...
Mie una imi plac mult baietii cu parul mai mare un pic, dar nu ma refer la baietii cu parul cat al meu laughing intelegi ce vreau sa zic.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, desi sunt baiat iti pot spune ca n-are nici macar o legatura. Am un prieten cu parul lung si are o relatie stabila de cativa ani buni si nu a cautat "distractie". Crede-ma, atata timp cat 2 parteneri se iubesc ca are el parul lung ar fi ultima grija pe care ar trebui s-o aiba o fata.

| Cσcσ a răspuns:

N-am nicio parere. Sunt si ei tot oameni. Lungimea parului nu are nicio legatura cu seriozitatea baiatului. Asta este valabil si in cazul fetelor.

| ThePuffy a răspuns:

Ce treaba are parul lung cu o relatie serioasa sau o distractie? wtf...

| alin100 a răspuns (pentru ThePuffy):

Sa stii si tu ca nu toate isi doresc freze si smecherii,si mai sunt si fete destepte. Fetele din ziua de azi vor baiteii numai cu freza, bagabont, si nu se mai uita dupa unul care face sport, citeste, si este linistit.

| Pain4Souls a răspuns:

Serios? Parul ala de fata laughing odata am crezut ca ii fata si i-am spus esti draguta laughing no da mie nu prea imi plac aia e mai bine aia cu parul asa ca Codrin Brade : Satana ala are par tare no si acum sa trecem la subiect : NU ARE NIMIC

| cristina2321 a răspuns:

Lungimea parului nu are legatura cu [,]caracterul baiatului in timpul unei relatii...

| TFD8899 explică:

Pe mine ma interesa atitudinea lui, deoarece toti baietii cu par lung pe care i-am intalnit erau foarte diferiti. Mie nu imi pasa daca are bani, freza sau bmw.