| Boomboombaw a întrebat:

Fetelor,ce parere aveți de baietii cu sfârcuri mari, ați accepta sa fiți intr-o relație cu o persoana de genul?

Uitați aici poze
https://imgur.com/a/3WyNr5Q

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sincer la prima vedere mi se par prea mari, nu-mi plac, dar poate ca la alti le place, desigur pentru o relatie asta nu ar conta poate pentru o aventura, nu stiu

| LoveSleep a răspuns:

Ce m-am excitat.

| Andreeush a răspuns:

Eu nu cred că e sfârc de baiat, și dacă e cred că suferă de vreo boală ori vreo dereglare hormonală.

| SG1995 a răspuns:

Coi ăla nu e sfârc, e ditamai țâța.

| alina2k18 a răspuns:

Alea nu-s sfarcuri mari ci o dereglare hormonala, se numeste ginecomastie. Fugi la endocrinolog daca e vorba de tine, poate e vorba de ceva tranzitoriu ce apare doar la pubertate.

Răspuns utilizator avertizat
| Bozgi200 a răspuns:

După imagine presupun că are în jur de 13 ani... Așa se întâmplă când băiatul intra in pubertate, o sa ii dispară în aprox un an

| cristian200313 a răspuns:

De ce nu? Nu conteaza sanii sau curul, conteaza sa aiba sufletul bun si simtul. Cred ca toti vreti sanii si curul...

| cristian200313 a răspuns (pentru cristian200313):

Aaaa, acum am observat, credeam ca este o fata, scuzati-ma, sunt obosit...
Ala nu cred ca este sfarc, din cate stiu se numeste ginecomastie... gen dereglare hormonala.

| beck2804 a răspuns:

Dereglare hormonala se numeste si se trateaza la endocrinolog. Mie nu imi plac.

| Mihai720 a răspuns:

Eu cred ca aia reprezinta o boala sau ceva... Este imposibil ca băiat sa ai asa sfarcuri