| Bojica96 a întrebat:

Fetelor, ce părere aveți despre aventurile scurte ^de o noapte^? Ați avut vreodată o astfel de aventură de o seară cu vreun bărbat? Dacă da, cum a fost/vi s-a părut? Credeți că e ceva normal ca o femeie să mai calce strâmb din an în paște, chiar dacă are deja o relație cu un băiat?

5 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Daca te referi la o aventura cand tu ai deja o relatie sunt 110% impotriva!
Daca vorbesti de one night stand-uri cand esti single, n-am nici o problema.

| Bojica96 explică (pentru sofisis):

Aha... Dar dacă one night stand-urile au loc frecvent în viața unei fete single, ori de câte ori are ea ocazia și cu parteneri diferiți... E ok/normal? Nu-i cam riscant pentru ea?

| sofisis a răspuns (pentru Bojica96):

E riscant si sa mergi pe strada laughing)
Da, e riscant. Logic. Acum depinde si de pe unde ii ia. Din ce cercuri. Poti avea one night stand-uri si cu persoane cunoscute. Nu numai cu alcoolisti agatati prin club. big grin

| dragodana a răspuns:

Salut! A fost un one night stand in viata mea.Chiar imi placea tipul ala si s-a purtat ok cu mine.Sexul nu a fost prea grozav pentru ca eu eram beata.
Nu este ok ca femeia/barbatul sa calce stramb.Sunt de parere ca atunci cand esti cu cineva sa fi cu tot sufletul si trupul.

| Bojica96 explică:

Am terminat școala de mult, prietenaș...Ai grijă cum te adresezi oamenilor, să nu te trezești cu leziuni în zona feței.