| dulse a întrebat:

Fetelor ce parere aveti despre baiati? iar baieti voi ce credeti despre fete?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pacat ca putine fete apreciaza cu adevarat cand un baiat o iubeste.

| dulse explică (pentru mgtow):

Pacat ca un baiat isi bate joc de o fata atunci cand ea ii spune ca il iubeste

| FataCuChitaraMunților a răspuns (pentru mgtow):

Asta se întâmplă şi în cazul fetelor. Când o fată spune "Te iubesc", nu se mai apreciază asta.E mai uşor să întorci privirea şi să nu iei în seamă ce auzi.Majoritatea băieţilor te văs ca pe un obiect de uz personal pe care trebuie să-l ai cu orice preţ. Repet, majoritatea.Eu nu am o părere bună despre toţi băieţii.Eu,de obicei îi ofer timp unui băiat, timp să-l cunosc mai bine şi apoi să-mi fac o părere despre el.

| MishikiCrisy a răspuns:

Pai unii baieti sunt de treaba, dar mai sunt si tampiti ca un baiat pe care il placeam iar acum il urasc! (motivul nu e legat de dragoste) eu cred ca orice baiat are un strop de prostie in el, poate unii au mai multe dtropuri cat o galeata! laughing inainte cand erau parintii nostri copii baietii erau super draguti si deschisi! acum sunt timizi(unii), infumuratii si se gandesc numai la prostii! E greu sa gasesti baieti de treaba pe vremea asta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru MishikiCrisy):

Dar fetele nu au un strop de prostie în ele, chiar mai mult decât o găleată? De ce judecaţi băieţii înainte să vă uitaţi la sexul din care faceţi parte? Se gândesc numai la prostii zici? Fetele nu? Eu recunosc, sunt exact la fel şi niciodată nu am spus că băieţii care gândesc la fel nu ar fi de treabă pentru că sunt dacă ştii cum să vorbeşti cu ei.De exemplu eu la şcoală sunt înconjurată de băieţi care "se gândesc numai la prostii" şi nu mă deranjează deloc.Pun ei nişte întrebări foarte scârboase, chestii pe care alte fete nu le'ar suporta, dar mie nu asta îmi pasă.E foarte simplu să cataloghezi totţi băieţii ca fiind nişte mârlani, dar în sec XXI nu numai ei sunt aşa.
Sayonara!

| UnleashedPsycho a răspuns:

Cei mai buni prieteni ai mei. Întotdeauna m-am înţeles bine cu băieţii, datorită faptului că vorbesc deschis, despre absolut orice şi nu mă supăr când ne înjurăm reciproc.Plus că sunt "invidioasă" ca să zic aşa pe ei, pentru că se înţeleg atât de bine între ei, nu se ceartă ca târfele.
Sayonara!

| Lifeno4 a răspuns:

Hmmm...baietii, cam greu de zis.cel mai des baietii din ziua de azi se folosesc de fete, iar rareori intalnesti un tip dragut care sa iti spuna cu adevarat ca te place sau ca tine la tine. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general imi plac baietii si ale lor povesti.