| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor ce parere aveti despre fetele care se filmeaza in filme pentru adulti xxx?

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Nu e nevoie sa le intrebi, iti spun eu ce cred.
1.Majoritatea sunt impocrite sun ca nu li se pare normal fiindca ele nu ar face asa ceva, ca sa vezi gandire.
2.Altele chiar le apreciaza fiindca le invidiata deoarece actritele porno o fac pe milioane de euro iar de ele si-au batut unul sau altul joc.
3. Unele sunt pocaite si acest subiect este tabu.
4.Altele sunt musulmane si nu stiu ce sunt filmele xxx.
5. Unele se masturbeaza mai des ca barbatii cand vad filme de genul.
6.Altele nu sunt de acord cu ele dar nu le dereanjeaza ce fac alte femei.
Decei femeia nu are capabilitatea sa inteleaga definitia unei actrite porno, si nu exista femeie sa ma poata contrazice concret cu argumente, o sa ma jigneasca ca birjarii.

| Camuflaj2017x a răspuns (pentru vocea):

Eu cred ca tu ai mers la o parasuta, nu ti-a dat bani si acum ai ramas fixat pe treaba asta, ca azi toata ziua te-ai certat cu lumea ca de ce se prostitueaza femeilelaughing

| vocea a răspuns (pentru Camuflaj2017x):

Prietene, tu nu cred ca ai inteles, nu e nici o problema, iti mai explica odata, eu stiu ce inseamna actrita porno stiu ce e aceea dama de companie, video chatista, cunosc tot, e logic.
Eu stiu sa raspund si cred ca se vede, tu nu faci diferenta intre dama de companie si prostituata desi la origini este acelasi lucru, eu stiu ce urasc si stiu pe cine.
A da, nu esti amuzant deloc parca le luai aparearea parasutelor, acum le faci parasute tipic lumii voastre de 2 lei, sunteti niste farisei, ei stiu tot, tu nu stii fiindca mai mult de 15 minte nu ai cunoscut o prostituata, asta e diferenta.

| Dyatlov16 a răspuns (pentru vocea):

Baiatule poti sa iti pui o piatra la gat si sa te arunci in Dunare...ai face un bine

| Camuflaj2017x a răspuns (pentru vocea):

Da, esti foarte inteligent, intr-adevar, in poza ta de profil iti mai trebuia un lant de haur la gat si o poza cu guta pe fruntelaughing)

| vocea a răspuns (pentru Camuflaj2017x):

Eu nu ma ascund ca tine, tu traiesti intr-un anonimat, daca aveai si tu poza de profil, chiar acceptat jignirea ta, dar avand in vedere ca nu ai esti doar un nesimtit care face misto, in lumea ta se asculta guta si manele, lumea ta inculta si imorala, devi penibil, doar tu razi la glumele tale.

| Camuflaj2017x a răspuns (pentru vocea):

Cum sa nu razi cand vezi un cocalar care vrea sa para inteligent? :d

| vocea a răspuns (pentru Camuflaj2017x):

Cocalarii sunt in lumea ta, tu traiesti cu ei, tu si specimenele acelea care le apari asculta manele, plus ca in lumea ta cica nu ai voie sa judeci un om daca asculta manele sau daca e tigan, parca asa spune altfel este rasism.
Dar esti un fariseu esti la fel de deranjat de lume ta, doar ca esti prea las ca sa faci ceva, daca nu suporti tiganii opune-te lor si fa o lume mai buna, idolul meu Hittler a facut asta, din cauza lui acum nu mai ai voie sa faci discriminare, eu urasc lumea ta si tu o urasti dar te multumesti sa traiesti in ea ca un porc in cocina.

| Camuflaj2017x a răspuns (pentru vocea):

Da tu pe ce lume traiesti ma, extraterestrule?laughing))))))))

| vocea a răspuns (pentru Camuflaj2017x):

Intr-o lume in care tu nu o sa faci parte niciodata din pacate, lasa vrajeala nu incerca sa faci misto, sunt o gramada in tara care fac stand up sau sunt circari, cu talnet la a face misto, traieste in lumea ta ca nu te scoate nimeni de acolo.

| Camuflaj2017x a răspuns (pentru vocea):

Sa-mi zici cand te angajezi si ce te angajezi. Ok? vreau sa vad ce ajungi tu asta de pe alta lume.

12 răspunsuri:
| Camuflaj2017x a răspuns:

Puteai sa zici direct, ce parere aveti despre "actritele" p0rno. "fetele care filmeaza in filme pentru adulti..." rolling on the floor

| IncearcamaTigrisorule a răspuns:

Apuca-te si tu smr... Funda?