| Lewis95 a întrebat:

Fetelor, ce părere aveți despre un băiat care obișnuiește să-i cumpere frecvent partenerei lui absorbante și lenjerie intimă? Ce părere aveți despre un așa băiat? V-ar deranja dacă partenerul vostru v-ar cumpăra mereu sutiene, lenjerie și jucării sexuale?

4 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Da, m-ar deranja. Ce am nevoie imi cumpar singura.

| Lewis95 explică (pentru Necunoscut112):

Păi și din moment ce ți-ai lua singură din banii lui, de ce te-ar deranja să ți le cumpere chiar el?

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Lewis95):

Nu mi-aş lua singură din banii lui. Banii mei sunt ai mei, ai lui sunt ai lui. Aşa au funcţionat lucrurile şi la mine în familie: şi mama şi tata contribuie la cheltuieli, dar banii nu sunt la comun. Fiecare îşi are grijă de banii pe care îi produce. Trebuie să fii mare păsărica să îţi ţină nevasta banii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mi-ar sti gusturile si alte detalii, chiar as fi incantata.