| Ghiocelul a întrebat:

Fetelor, ce simțiți când faceți sex oral?

9 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Nimic.

| Ghiocelul explică (pentru Necunoscut112):

Cum nimic? Nici sărat, nici dulce, nici acru?

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Ghiocelul):

Sarata/dulce/ acra sau mai stiu eu cum, poate fi sperma.

| NeacșuFlaviuss a răspuns (pentru Necunoscut112):

Dar cum de știi ce gust are sperma...Ai gustat/încercat? happy

| Necunoscut112 a răspuns (pentru NeacșuFlaviuss):

Dar de ce mă întrebi? Te intereseaza foarte tare? Aproape toate femeile practică sexul oral în relaţii, aşa cum practică şi bărbaţii. Şi ce crezi? În urma sexului oral poate surveni ejacularea.

| NeacșuFlaviuss a răspuns (pentru Necunoscut112):

Știu că femeile fac sex oral, dar știam că majoritatea îl acceptă până la un punct, adică până să ejaculeze, deoarece *nu vă priește* gustul...Să înțeleg că ție îți priește gustul, nu te deranjează, ținând cont că aproape toate femeile refuză să *guste/înghită*?

| Aslam a răspuns:

De ce n-o intrebi pe mama ta?

| DroIja a răspuns:

Dacă aș fi fată aș zice că un penis în gură.

| KosmosInFlame a răspuns:

Daca sincer, GREATA