| ionika17 a întrebat:

Fetelor ce va intereseaza cel mai mult la un baiaT?! la ce va uitati? va uitati la comportament, aspectul fizic?! vreau multe raspunsurihappy

Răspuns Câştigător
| brigy_2683 a răspuns:

Pai e normal sa conteze si aspectul fizic. dar prima si prima data ma uit la comportament. degeaba e frumos daca se comporta ca un cioban laughing

14 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

La ce-ti folosesc acele raspunsuri?

| Sweet111 a răspuns:

Eu spre exemplu la baieti trag atentia mult la comportament. dar si la ashpectul fizic desigur.Sa stii ca fetele au nevoie de un iubit si de un prieten care sa o inteleaga si so ajute la nevoie,. happyBafta. pupickiss

| iza4ever a răspuns:

Sincer mai mult la comportament. adica ce rost are sa fie fat-frumos dar sa fie nesimtit sa nu-i pese de tine sa te injure sa te loveasca etc----dar sa nu fie nici urat, asa un pic simpaticbig grin

| DenizaVonDe a răspuns:

La aspect fizic dupa aia la comportament

| κλάους a răspuns:

Toate sa uite la aspectul fizic prima oara...De ex: O fata vede un baiat urat (dar in rest sa fie foarte inteligent, foarte bun, etc), o data ce il vede...nu se mai baga in seama cu el. Deci? Nu mai poate afla restul lucrurilor despre el.

| Ilinca a răspuns:

Uite cum sta treaba (din punctul meu de vedere). Ca sa pot sa observ un baiat, trebuie sa imi atraga atentia prin ceva (comportament, gesturi, aspect fizic etc). Daca nu are nimic care sa imi atraga atentia, va trece neobservat. Asadar, o fata te poate observa fie datorita comportamentului pe care il ai, fie fizicului. Amandoua pot face o fata sa te placa. Insa dupa ce ajungi sa cunosti mai bine un baiat si sa ti la el, va conta mai mult modul in care se comporta cu tine, pentru ca fin moment de esti indragostita de el, oricum pentru tine e cel mai frumos (chiar daca nu e).

| alinutzzza a răspuns:

Pentru mine fizicul este important, dar nu foarte important. vreau ca un baiat sa-mi fie prieten apoi iubit. vreau sa fie intelegator, romantic, tandru cu mine, chiar si gelos, protector. vreau sa fie un baiat oky. sa nu umble aiurea nopti, pentru ca stiu cum e sa simti asta si stiu cum e sa faci asta. mai pe scurt, fii asa cum esti tu. o sa se indragosteasca o fata asa cum esti tu. nu cum iti doresti sa fii. happy succes

| anne_7493 a răspuns:

Sincer? ATunci sincer o sa-ti raspund! Fetele de mai jos cu siguranta nu au fost sincere in totalitate.iti spun si de ce.In primul si in primul rand.la comportament, la aspect mai putin, iar daca baiatul are o situatie materiala buna, iti spun eu ca o fata o sa se lase imediat dupa un baiat care ii face cadouri, o duce peste tot, chiar daca ii place chiar daca nu.In ziua de azi 80% dintre fete sunt materialiste.fie ca recunoastem fie ca nu.Deci cu bani se pare ca poti cumpara orice, mai putin o inima sincera. Dar suntem in secolul in care nu se mai pune accent prea tare pe sentimente.

| Kitty3 a răspuns:

Pai...mai intai ma uit la comportament, prieteni, ochi (in special ) si apoi la aspectul fizic.

| panther_5576 a răspuns:

Prima data la aspectul fizic si dupa aia la comportament

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ma uit la '' mitraliera''

| DeniiixD a răspuns:

Pai amandoua conteaza mult, pentru ca un baiat poate sa fie frumos, dar daca te jigneste si se poarta urat ce rost are?

| KidNormal a răspuns:

Pai sa fie bun bine adica sa nu fie din asta care se drogheaza bea etc si apoi eu ma uit la par( imi plc cei cu parul mai lung) si la ochi dar cel imi mult comportament si par

| Nutza_7228 a răspuns:

In primul rind dupa comportament e cel mai bun.