| RAY a întrebat:

Fetelor ce va ofera iubitul actual in relatia din prezent? sau in relatiile din trecute? Ce asteptari aveti de la baieti?

19 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Man, dupa cum am zis, raspunsurile de pe TPU sunt diferite fata de raspunsurile din IRL. Stiu ca mai sunt fete de 14-15 ani pe site-ul asta, dar ele doar pun intrebari, nu raspund.

Oricum. ce sa le ofere? Chat-uri cu pupici si inimioare, creste reputatia baiatului si pare mai,, smecher" ca are o,, gagica" pe langa el. Si... erectii. straight face. Da' erectii cu tona rolling on the floor. Iar mai tarziu si vagin. happy

| BlackRose03 a răspuns:

1.Nu am un iubit in prezent si nici nu-mi doresc;
2.Nu am apucat sa ma atasez de cineva intr-un sens romantic din moment ce toate "relatiile" mele au fost in mediul virtual, dar majoritatea băieților din "relatiile" mele imi ofereau intelegere si sfaturi pentru rezolvarea anumitor probleme si invers.
3. Daca in viitor voi fi intr-o relatie as vrea ca băiatul respectiv sa ma iubească nu doar pentru fizic,sa nu depindem unul de altul,sa nu ma dea la o parte pentru altcineva, sa fie cuminte, sa gândească ca mine, sa fim egali fizic si moral.
Si mi-as mai dori ca fata de mine sa fie zâmbitor si optimist.
Stiu, e greu sa gasesc o astfel de persoana.Nici c-as încerca.

| Nemessys a răspuns (pentru BlackRose03):

De ce sa nu incerci? Nu ai nimic de pierdut. happy
Te gandesti ca poate mai exista un baiat ca tine dar care merge si el pe aceeasi tema? Ca nu esita o fata potrivita pentru el asa ca nici nu mai incearca sa o gaseasca. Asa... pe pamant raman toate panaramele si incet, incet, oamenii buni dispar. straight face

| BlackRose03 a răspuns (pentru Nemessys):

Am cunoscut numeroase persoane la viata mea, dar vreun băiat de varsta mea sau mai mare care sa gândească si sa se poarte ca mine nu am intalnit vreodata.
Nu toti sunt la fel, dar totusi rareori mai găsesti oameni buni in lumea asta.
Oricum, nu cred in iubire si mi se pare o pierdere de timp ca de la vârsta asta sau anii următori sa caut un partener.
Sunt pur si simplu diferita intr-un sens negativ.
Daca ne-am cunoaste in viata reala mai mult ca sigur m-ai ignora ca ceilalti.Caracterul meu respinge alte persoane si accept.
N
Chiar daca mi-as dori nu e nimeni ca mine.

| Nemessys a răspuns (pentru BlackRose03):

Ai cunoscut numeroase persoane la viata ta, intr-adevar, da genul ala de baiat rar se gaseste. happy Exista diferenta intre,, rar" si,, inexistent". Cam asta ar fi primul motiv. Al doilea este ca probabil nu ai o varsta potrivita ca sa gasesti acel baiat. Multi se maturiseaza greu, altii niciodata. Dupa 18-19 ani, dai de aia care vor relatii serioase. Dar si atunci abia daca-i gasesti. Sau inca sunt de aia care nu suporta sa fie virgini in timp ce dau bac-ul. happy

Stiu ca rareori mai gasesti oameni buni si pe mine ma deranjeaza lucrul asta. Nici prieteni nu pot sa am deoarece majoritatea sunt pe cluburi, fete, bautura. chestii pe care eu NU LE SUPORT. Si decat sa ies cu ei si sa devin ca ei, prefer sa stau in casa. straight face Iar cand vine vorba de fete, eu cred ca ar trebui sa-mi caut una de 20+ rolling on the floor) straight face Astea de varsta mea.15-16-17, sunt mult prea imature.

Nu esti diferita intr-un sens negativ. Si eu sunt diferit... dar intr-un sens pozitiv(zic eu). Mie imi place de mine. Cand ma uit la alti baieti de varsta mea, intr-un fel sunt dezamagit, dar ceea ce vad ma face sa ma simt si mult mai bine si sa ma bucur ca nu sunt asa. Sunt multumit de mine ca am luat-o pe o cale buna si de cum am ajuns. Asa ar trebui sa faci si tu. Apreciaza-te, nu esti un esec... Compara-te pe tine cu celelalte fete de varsta ta. Care crezi ca este un exemplu mai bun? happy Eu cred ca tu. happy Macar dai dovada de inteligenta si de faptul ca esti o persoana matura. M-am uitat putin peste raspunsurile tale si chiar imi place ce scrii. happy Altele daca le pui sa se abtina de la ras macar un minut, nu reusesc chiar daca au 18 ani. happy

,, daca ne-am cunoaste in viata reala mai mult ca sigur m-ai ignora ca ceilalti". Mmmm nu prea cred. Te-as ignora doar daca ai fi prea imatura si ai rade de mine. happy Si daca m-ai trata cu indiferenta. In rest. daca ai fi mai serioasa, matura, bineinteles si putin zambareata, nu te-as ignora deloc.

Caracterul tau respinge alte persoane, intr-adevar, dar fi fericita ca le resping pe alea nepotrivite. happy Ai prefera sa fii inconjurata de toate si de toti golanii? Nu prea cred. Deci este bine si asa.

,, chiar daca mi-as dori, nu e nimeni ca mine". Serios? straight face,, Ia mai baga o fisa" Si eu am zis asa pana cand am intrat pe TPU si am gasit o multime de oameni geniali. happy

Have a nice day!

| Wordofthat999999 a răspuns (pentru Nemessys):

Din pacate...

| AnonimFaraPereche a răspuns:

Eu una imi doresc dintr-o relatie in momentul actual afectiune, dragoste si sprijin psihic, emotional sa fie cineva care sa ii pese cu adevarat de mine, daca ma simt rau daca am moralul la pamant sa mi-l ridice, nu vreau lucruri exagerate, imi doresc gesturi mici dar pretioase.

| RAY explică (pentru AnonimFaraPereche):

Cum adica eu una? esti fata sau baiat?

| AnonimFaraPereche a răspuns (pentru RAY):

Sunt ceea ce trebuie pe moment laughing)

| RAY explică (pentru AnonimFaraPereche):

Hai ma zi-mi ce esti, eu am crezut ca esti baiat

| AnonimFaraPereche a răspuns (pentru RAY):

Pai tu asa cu experienta mare de viata nu te-ai prins ce sunt? laughing

| RAY explică (pentru AnonimFaraPereche):

Ai comportament mai masculin

| AnonimFaraPereche a răspuns (pentru RAY):

Off cati ani ai?

| Nemessys a răspuns (pentru AnonimFaraPereche):

Are 27.

| RAY explică (pentru AnonimFaraPereche):

27 de ani, varsta este afisata la profil meu

| RAY explică (pentru Nemessys):

Culmea e ca varsta e in username si la profil

| AnonimFaraPereche a răspuns (pentru RAY):

N-am stat sa ma uit la profil. Multi inainte.

| RAY explică (pentru AnonimFaraPereche):

Multumesc la fel