| SMaricel a întrebat:

Fetelor! ce va place la un baiat. spuneti-mi cu sinceritate! dau funda garantat.pentru cel mai rapid si folositor rasp...:X

Răspuns Câştigător
| mihaela_7474 a răspuns:

Buna.
Pai mie imi place la un baiat sa fie sincer cu mine, sa ma respecte, sa ma faca sa rad, sa glumeasca in limita bunului simt, desigur.
Acum, depinde de fiecare fata, in parte. Stii ca gusturile sunt diferite, nu s discuta.
Pa, pa.

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sa fie binecrescut si cu asta am spus tot!

| Flav a răspuns:

Portofelul, marimea ''surubelului'', culoarea ochilor, tatuajele si... daca are masina.batting eyelashes

| AnonimA a răspuns:

Buna pai mi-e imi place sa vb frumos cu mine s ma respecte sa nu si bata joc de mine sa ma iubeasca!

si ascpectul fizic nu prea ma intereseazalaughingacum nu sa fie cel mai urat dp pamant ...sisa se imbrace frumos si sa fie curatbatting eyelashes

| chandnisharma a răspuns:

Sa fie frumos, inteligent, amuzant, bun la suflet

| curiozitatea a răspuns:

Mie imi place cand un baiat nu se da la fete.adika nu se da la nici unda numa la mine, e aranjat, frumos, nu injura, e glumet...si face complimentebig grin Fundita?

| Aiicha a răspuns:

Umorul si sarcasmul.

| AdelinaC a răspuns:

Sa fie serios si sa nu ii placa aventurile.

| andreea_1536 a răspuns:

Conteaza si cum arata dar si cum gandeste si daca te respecta.Pentru mine conteaza sinceritatea foarte mlt

| Fllly a răspuns:

Portofelulaughing
hai sa fim seriosi, banii sunt necesari big grin

| KatherineSparks a răspuns:

Cand il vad ca este calm si relaxat in preajma mea si a prietenilor lui, m-am indragostit. Nu vreau sa aiba un comportament diferit fata de mine, ar insemna ca este fals.

| Kristen_2054 a răspuns:

Amaie la un baiat imi place ca sa ma respecte, sa ma iubeasc asa cum sunt, sa fie sincer cu mine...

| JoDenVille a răspuns:

Majoritatea fetelor se ghideaza dupa aspectu` exterior. in rest trebuie sa stie sa se comporte sa o inteleaga...