| Ando1dul a întrebat:

Fetelor ce va place sa faceti cel mai mult unui baiat? >:

5 răspunsuri:
| nilak a răspuns:

Sa ne faca d emancarerolling on the floor)))))))))))

| F1rstBlooD a răspuns:

La..baaaaaaaaaaaa

| мαяιηα a răspuns:

Pai in general imi place sa musc si sa fiu muscata de buza de jos..asa mi se pare mie mai incitant.batting eyelashes

| Roxanicaaaaa123 a răspuns:

Auzi hai ca esti chiar nesimtit. Cati ani ai ma tu? Mai multi de 12 nu cred, Vezi-ti draga de treaba ta si numai da raspunsuri tampite. Esti la mintea cocosului. Si stii ce? Ar trebuie sa te duci sa-ti faci un control la cap

| dolsh3 a răspuns:

Pai sa-ti spun sicer whistling sa'l musc :Xlaughing si sa'l sarut pe gatlaughing:*