| fgdgdfbdxfgnxfjnfdzfd a întrebat:

Fetelor, conteaza pentru voi marimea penisului intr-o relatie?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu dar marimea contului bancar ala da conteaza

| GoldenZenith a răspuns:

Degeaba are dimensiuni mari, daca nu se foloseste cum trebuie.

Plus ca, mai trebuie si altceva pentru ca o relatie sa mearga. ca altfel e mai simplu ca o fata sa isi ia o jucarie sexuala si gata. happy

| pufipo a răspuns:

Depinde de cantitatea creierului si de alte considerente, nu sexul este tot intr-o relatie.

| MasterDisk a răspuns:

Conteaza daca e mica si jucausa sau mare si puturoasa...

| Negiko a răspuns:

Marimea penisului intr-o relatie. Nu.

In actul sexual da. Dar depinde si de apetitul sexual al partenerei. Aveti nevoie de chimie.