| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, cum ati reactiona daca iubitul/sotul(cel cu care locuiti) vostru ar decide sa arunce de tot la gunoi colacul de toaleta si sa va impuna astfel sa folositi mereu toaleta fara el?

28 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Excelenta intrebare, nota 10

| anonim_4396 explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Ma inchin in fata ta, frate!

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu frate...permite-mi sa fac o plecaciune

| Fatamuntilor a răspuns:

As face in asa fel incat sa stea mereu pe toaleta.Sa ii dau laxactive in mancare sa se ridice pe wc macar cateva ore!

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

De ce?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

De branzarolling on the floor
Sa vada si el ca nu tocmai placut sa stai pe fara colac oricat de putin ar fi. Daca are diaree sau e constipat cred ar pune colac din ala care se incalzeste.
In plus o toaleta fara colac nu arata deloc bine, ai impresia ca lipseste ceva.

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Un rationament tipic feminin rolling on the floor
Dar tu de unde stii ca nu e tocmai placut fara?

| Yuoia a răspuns:

Spune-ne si cauza pentru care l-a aruncat.
- Era vesnic murdar?
- Ii este lene sa ridice colacul?
- Alt motiv?
Conteaza mult motivul, ca sa-ti putem raspunde.

| anonim_4396 explică (pentru Yuoia):

El folosește fara toaleta

| Yuoia a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum adica "El folosește fara toaleta"? Se pisa afara la coltul blocului?

| anonim_4396 explică (pentru Yuoia):

Sta pe wc fara. Ce e așa greu?

| Yuoia a răspuns (pentru anonim_4396):

Fata draga, una este wc-ul si alta colacul. Dar tu nu stii nici sa te exprimi.

| anonim_4396 explică (pentru Yuoia):

Sunt băiat laughing
Ce e neclar?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aș ridica din umeri și m-aș întoarce la cartea pe care o citeam. Probabil că m-aș gândi de ce-l aruncă la gunoi, în loc să-l recicleze, dar n-aș mai zice nimic pentru că ar fi cartea prea interesantă ca să stau la taină.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing

| Dandinelle a răspuns:

Cam așa: nimeni nu are cum să-mi impună nimic. Aș cumpara un colac nou de wc, dacă ar comenta i-aș recomanda sa platesca chirie de fiecare data când îl folosește, dacă tot vrea sa joace jocuri tâmpite. Pe langa asta aș pune în mare semn de întrebare dinamica relației noastre pentru ca e un fel infantil de a se comporta.

| anonim_4396 explică (pentru Dandinelle):

Ești femeie?

| Dandinelle a răspuns (pentru anonim_4396):

Da

| anonim_4396 explică (pentru Dandinelle):

Și nu poți să folosești toaleta fara? Stai pe ea câteva minute ai neapărată nevoie de colac?

| Dandinelle a răspuns (pentru anonim_4396):

Da trebuie colac. e rece în primul rând, și de aia s-au inventat colacele de WC sa nu stai pe ceva rece și sa stai comod. + curățarea. Și scuze desi e o discuție proasta. Ce te oprește pe tine, ca bărbat sa stai jos când te pisi?

| anonim_4396 explică (pentru Dandinelle):

Pai imi e incomod sa ma pis stand jos. Nu pot elimina tot cum trebuie rolling on the floor
Care e faza cu curatarea si colacul ca nu inteleg?
Cati ani ai?

| Dandinelle a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai daca tu nu intelegi ca e bine sa cureti wc-ul si ca exista optiunea sa stai si Jos, atunci ar trebui tu sa te-ntrebi cati ani ai tu si cum au supravietuit fara sa stii la ce e folosit colacul de WWC si anatomia omului. Iti urez spor si sper sa-ti gasesti raspunsurile dorite

| anonim_4396 explică (pentru Dandinelle):

rolling on the floor
De ce esti nervoasa?
Ai fost simpatica mai inainte.

| Dandinelle a răspuns (pentru anonim_4396):

Merci dar n-am nevoie de fani oricum laughing

| UnulSimplu312 a răspuns:

Deci ii momentul sa bagi divort de el neaparat! E clar ca e vorba despre o relatie toxică. niciodata dar niciodată un barbat nu poate sa impuna unei femei ceva la fel si invers!

| anonim_4396 explică (pentru UnulSimplu312):

Da?

| MetisuI a răspuns:

Tu vorbesti de intrebari idioate rolling on the floor du-te la psihiatru

| anonim_4396 explică (pentru MetisuI):

Dar poate ma duc deja
Te ai gandit? laughing rolling on the floor