| vdvdzbzfv a întrebat:

Fetelor, cum preferați voi un băiat: Epilat în zona intimă sau ne(d)epilat? Parfumat sau doar spălat? Din experiențele voastre cu băieții, câți au fost ok dpdv. al igienei și aspectului estetic? Ați întâlnit băieți cu o igienă precară/dezgustătoare? happy

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Epilat neaparat!
Nu e nevoie de parfum, doar foarte-foarte bine spalat.

| corbulalbrosu a răspuns:

De gustibus non est disputandum. big grin Probabil vei reusi sa intelegi si tu inutilitatea de a argumenta preferintele personale, care sunt variabile de la individ la individ, precum si libertatea de a putea fi subiectivi in ceea ce priveste anumite preferinte, oricat de ciudate sau nepotrivite li s-ar parea unora, altora sau multora.

| Mada1920 a răspuns:

Epilati,nu m-ar deranja nici parfumat. Nu am intanlit pe nimeni cu o igiena precara.

| ZambetColorat98 a răspuns:

Igiena este foarte importanta. Dar mie sincer nu-mi plac barbati epilati. Sa fie spalat bine, nu parfumat, sunt niste detersive intime care las un miros destul de placut happy Si nu, nu am intalnit niciodata un barbat cu o igiena precara si nici nu mi-am dori vreodata laughing

| Erica15 a răspuns:

Umm, iubi se epilează mereu jos deci da, epilat