| Monobrow a întrebat:

Fetelor cum va alegeti primul iubit?

5 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Nu neaparat il alegem. daca e sa fie il iubesc asa cum e.nu conteaza ca e primul sau al doilea.

| Clarity a răspuns:

Wow ai grija, primul este cel mai important. si aproape de fiecare data noi punem suflet si suferim, trebuie sa iti placa, si el sa te vrea mult, iti spun de pe acum, nu pune suflet nici daca te iubeste :*

| Alycaaaa a răspuns:

Eu prima data ma uit la aspectul fizic i daca e dragut ma dau pe langa el si incerc sa aflu cat mai multe despre el daca mi se potriveste si la caracter este ok.

| Deny_6865 a răspuns:

Pai depinde de strecori devi amic cu el și dupăia dacă va înțelegeți bine hop

| IOOvreaCereale a răspuns:

Dupa frumusete?