| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor cum va plac baieti mai grasi sau slabi?

Răspuns Câştigător
| Florennce a răspuns:

Eu chiar nu va inteleg! no talking... Daca baiatul e mai grasut sau mai slab, care-i problema?thinking Daca te iubeste sau il iubesti, trebuie sa va acceptati unul pe altul, inclusiv si defectele; poate baiatu` mai gras are o personalitate draguta si e de treaba si la fel si cel mai slab. So, nimeni nu-i perfect! Asa ca nu mai spuneti " cine ar vrea sa stea cu unu mai gras/slab"! Asta se aplica si in cazul fetelor!

@Klindworth99: Eu sustin asta : " Cine vrea sa te placa, te place asa cum esti!"

Pawave

12 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

O fata adevarata ar sta cu un baiat gras, o fata diferita de Voguewinking

P.S: nu sunt gras happy

Dar cred ca vogue e copil/a si nu stie ce inseamna relatie laughing

| Neimportant a răspuns:

Întrebare stupidă, sincer. Ce fată ar stă cu unu gras? raised eyebrows

| Neimportant a răspuns:

@TitiDrLove, din păcate pentru tine nu sunt un copil. Numai comenta aiurea dacă nu ştii ce spui. Eşti slab la mintehee hee

| Mao a răspuns:

Urăsc când băiatul e mai slab ca mine, iar eu am într 55 - 60 de kilograme. Deci ar trebui să fie totuşi mai cu... carne pe el.

| BeLLLLLa a răspuns:

Prietenu meu a fost gras la inceput iar eu l-am acceptat asa cum era, m-a as sa trec prin multe si imi ie zi de zi aproape iar pentru mine a slabit si acum suntem de 1 an si 2 luni impreunaahappy
ne iubiiim mult!
:*

| ancutzika27 a răspuns:

Mai bine facut.sa nu-l bata vantul.

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaCeMaiZici a răspuns:

Depinde, daca ii sta bine la 200 de kile inseamna ca ii sta bine si gata. Oricum nu cred c asta conteaza intr-o relatie.

Răspuns utilizator avertizat
| dyana_6840 a răspuns:

Mediilaughing

| zooooza a răspuns:

Daca te intelegi cu el nu mai conteaza daca e gras sau slab(la fizic ma refer).
Conteaza sa aiba un suflet "gras"...sau mai bine zis(ca "gras" suna cam urat)...un suflet MARE!
Dar bine este sa nu isi bata joc de el mancand tot felul de porcarii de la mcdonalds.winking

| fantasTikBombastiK a răspuns:

Eu stau cu o obeza si nu ma plang (poate putin, nu prea pot s-o fu t cum trebuie) dar totos ii okey, ne itnelegem ca o famelie de romi care suntem (imi este rusine sa zic sa sunt roman) sunt Rom eu, nu Roman, in fine, ne intelegem bine :X o iubesc http://www.tpu.ro/......ont-ca-eu/