| nostim a întrebat:

Fetelor cum va place sa fie baietii/barbatii viselor voastre (si la exterior si in interior )tot fizic, mentalitate ...ca am nevoie de ajutor.

5 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

E asa cum e sotul meu numai una ii lipseste nu-mi face niciodata masajsad Deci e serios, de incredere, bun tata, repara tot in casa, ma ajuta la absolut tot, niciodata in viata lui nu mi-a spus ca sunt grasa sau slaba eu pentru el am fost si sunt foarte frumoasa si dupa 20 de ani de casnicie, imi da voie sa-mi impart [programul cum vreau eu, sunt toate foarte bune asa cum fac eu, nu-mi critica ceea ce gatesc, ma considera o mama buna e multumita de mine din toate puctele de vedere.

| Denisa a răspuns:

Inalt dar nu prea inalt, musculos dar nu prea musculos, brunet, matur dar si copil atunci cand trebuie, respectuos, glumet, aventurier, spontan, romantic dar nu prea romantic, bogat dar nu neaparat foarte bogat...sa ma poata scoate la o pizza in oras si sa nu platesc eulaughing. Sa nu fumeze, sa nu consume alcool exagerat, sa fie neaparat destept.

| julieta a răspuns:

Am langa mine barbatul visurilor mele, persoana pe care mi-am dorit-o si pe care nu credeam ca o voi intalni vreodata.ma intelge cu adevarat, ma respecta, nu tine atat de mult la aspectul fizic al cuiva ci la felul de a fi, suflet, mentalitate,. la cei 23 de ani pe care ii are e prea maturizat, viata lui a fost nu numai in roz poate ca si din cauza asta sa maturizat asa repede.am nevoie langa mine un barbat care sa ma respecte, iubeasca pentru ceea ce sunt, sa ma placa asa cum sunt cu partile rele si bune, si din fericire am aceasta persoanahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatul viselor mele?thinkingSa se comporte normal,fara minciuni si alte cele,sa fie cat de cat atractiv,sa ma simt in siguranta cu el.Sa ma aprecieze si sa-mi fie alaturihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatul viselor mele?thinking Sa se comporte normal, fara minciuni si alte cele, sa fie cat de cat atractiv, sa ma simt in siguranta cu el.Sa ma aprecieze si sa-mi fie alaturihappy