| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, cum va simțiți dacă un prieten bun va atinge sânii? Încă ceva, pe unde puteți fi atinse pentru a va excita?

Răspuns Câştigător
| MadularulSef a răspuns:

Pai eu ca fata, imi place sa fiu atinsa pe penis

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este admisibil sa-ti atinga sanii nimeni, poate medicul, daca ai vreo problema cu ei, dar in nici un caz prietenii.
Din pacate, noi nu ne excitam cand suntem atinse pe sani, ci in alta parte. Vei descoperii tu unde, peste cativa ani, cand mai cresti si-ti faci o prietena.

| anonim2533 a răspuns:

Depinde prieten.

Pai fetele se excita diferit, adica poate mie imi place sa ma atinga pe gat, dar poate altei fete nu ii place.

| CorneaConstantin a răspuns (pentru anonim2533):

Un prieten bun ce altceva vrei sa îți mai zic? Unul care se comporta frumos nu ca un badaran