| George12345678 a întrebat:

Fetelor, dacă ați avea un partener și acesta vă spune că vrea să faceți un copil cât mai repede, iar dacă nu sunteți de acord vă amenință cu despărțirea...Ce ați face în cazul acesta?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

I-as trage un sut in dos imediat!
Inca nu s-a nascut ala care sa ma ameninte... iar daca pune conditii, sa se duca invartindu-se la maica-sa!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Periculoaso

| AnonimCuDiploma a răspuns:

Daca as fi fata...M-as desparti de el. Un copil trebuie facut atunci cand doresc ambii parteneri...

| Ungureanu_Petru_2000 a răspuns:

Ar trebui sa taceti si sa va apucati de supt

| Diana12222 a răspuns:

Oricat ai tine la el nu poate sa te forteze sa faci un copil daca nu esti pregatita asa ca eu una as renunta la relatia respectiva

| George12345678 explică (pentru Diana12222):

Din moment ce tu pretinzi că-l iubești pe el și că ai o relație, dar nu ai vrea un copil cu el, atunci înseamnă că ori nu vrei o relație serioasă cu acel băiat, ori nu îl iubești îndeajuns...
Faptul că tu îi faci lui un copil și că accepți asta este o dovadă adevărată/sinceră de iubire între voi happy

| Diana12222 a răspuns (pentru George12345678):

Dar ca sa faci un copil in primul rand trebuie sa ai cu ce sa-l intretii ca nu il faci pentru alocatie, trebuie sa ai ce ii trebuie mai ales când e mic are nevoie de mult. Ok cum zici tu faci copil ca dovada de iubire dar nu cred ca asta e singura dovada ca sa-i demonstrezi ca il iubesti pe acel baiat si daca te iubeste te intelege, iar in al doilea rand daca fata respectiva nu e pregatita nu poti sa o fortezi sa faca un copil si sunt baieti care isi inteleg iubitele si accepta asta doar când iubitele lor sunt pregatite. Daca nu intelege, persoana care nu iubeste e fix baiatul nu fata.

| AnnastasiaAmelia2000 a răspuns:

Ei bine eu am 20 de ani
Si mie mi s-a intamplat la fel. Dar dupa ce am aflat ca sunt insarcinata nu mai puteam de fericire