| SG1995 a întrebat:

Fetelor daca ati respuinge initial un tip, i-ati da a doua sansa? Intrebarea e sa mai incerc sau sa nu-mi fac iluzi? I-am zis azi vara tipei ca o plac, acum a revenit aici, numai am aceleasi sentimente intense, dar inca imi starneste interesul, ideea ca am actinat gresit, deci intrebarea e simpla, sa mai incerc sau nu? Daca da astept sfaturi, daca nu sunt impacat cu situatia.

Răspuns Câştigător
| mentholinks a răspuns:

Mai bine nu-ti mai fa iluzii. Sansele sa te respinga si a doua oara sunt de 99, 958%.

20 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca devi mai atragator din punct de vedere fizic da sunt sanse, asa slabe sanse, vezi de una asa ca tine valoare fizica

| SG1995 explică (pentru RAY):

Tati fizic arat bine mersi nu jasta e problema, ci intrebarea e merita sa mai incerc sau nu, un amic mi- a zis sa nu ma dau batut, desi nu stiu daca mai am sanse.

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Daca esti frumos ele sunt oarbe man?

Răspuns utilizator avertizat
| SG1995 explică (pentru RAY):

Sau surde, bai fizic arat destul de mine, nu foarte da acceptabil, problema e ca eu nu prea sunt vorbaret de fel, si daca persoana nu ajunge sa ma cunoasca ce poate sa vada in afara de un fizuc acceptabil.

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Seby tu stii mai bine man, eu unu numi cred in asa ceva, asa ca nu vreau sa te influențez in sens negativ

Răspuns utilizator avertizat
| SG1995 explică (pentru Hanhao):

Aici mai inteles gresit prietene, eu chiar ceva serios caut, si nu e ca nu vreau sa o supar, dar vreau chiar sa nu par un tip grosolan, cat despre tipa, are destula clasa cat sa nu fie chiar asa de superficial, si cred ca e si normal din moment ce tipa are cel mult 30 de ani. Chestia nu e cum sa vorbesc si ce, daca vorbesc aiurea nu par sincer, si prost, cei drept in modul tau grosolan de-a percepe ai dreptate cu o chestie, o femeie cauta sa se simta protejata de aia cauta pe cineva superior ei, totusi sunt si excepti, cred ca te-ai prins la ce ma refer. Acum nu stiu ce dame ai cunoscut tu, desi ai punct de vedere bun, cred fie femeie, fie barbat nu vrem sa auzim ca ceilalti ne plac pentru ceea ce avem nu pentru ceea ce suntem. Deh si in final ai dreptate diferenta de varsta, statul social si mentalitate e o problema, chestia e ca eu am trecut peste acele sentimente, deci in aceasta privinta e okay, dar tipa inca e interesanta si fizic si ca caracter, in plus pana acum pusesem ochii pe una, ba chiar facusem o miscare, tipa era destul de dexinvolta, dar mi-a spus ca are iubit, in fine draguta asta fiind plecata trecusem peste pana cand amicul meu m-a intrebat ce fac, renunt, iar eu am pus intrebarea aici, daca merita sau nu sa imi bat capu ca sa nu sufar ca prostu dupa.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns:

Sansele sunt minime!
Daca te-a respins odata, nu cred ca isi va schimba parerea!

| Freya1 a răspuns:

Asteapta si vezi.Mai vorbeste cu ea amical si o sa iti dai seama dupa reactiile ei.Nu trebuie sa ii ceri sa fiti impreuna lasa sa vina de la sine

| sofisis a răspuns:

Depinde foarte mult de motivul primului refuz. Ce ti-a spus? De ce te-a refuzat atunci?

| SG1995 explică (pentru sofisis):

Pai i-am spus ca o plac, ce-i drept am fost cam infatuat, iar ea mi-a zis ca nu simte la fel.

| sofisis a răspuns (pentru SG1995):

Atunci slabe sanse sa o apuce amorul de tine acum, subit.

| aumih16 a răspuns:

Rar asemenea fete chiar femei sa dea o a doua sansa

Răspuns utilizator avertizat