| Remus20 a întrebat:

Fetelor, dacă la prima partidă de amor cu un băiat, consttați că tipul are *jucăria* foarte mare, care ar fi reacția voastră? Ați continua *acțiunea* sau l-ați refuza pe tip de teamă că nu veți mai putea merge drept a doua zi.? Ați avut astfel de experiențe cu băieți bine dotați? Sunt curios: E mai plăcut să *călăriți* un tip cu un organ generos decât unul cu un penis ceva mai mititel?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista o vorba

nu conteaza marimeac... poate fi oricat de mare

| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca cineva nu va pute merge drept de la sex, povestile pe care le auzi tu, sunt doar metafore ca sa iasa in evidenta cat de puternica a fost partida aia de sex, nu cat de mare a avut-o barbatul.
Din pacate, fetele/femeile fac sex cu cineva pentru care are sentimente puternice, poate doar prostituatele si disperatele au cu oricine le pica in mana.
Am mai explicat inainte, este de preferat un barbat mai dotat decat unul care nu are ce pune in chiloti.

| Necunoscut112 a răspuns:

E vrăjeală cand spune cineva că neplăcut pentru femei să facă sex cu un mascul foarte dotat. E neplăcut să te penetreze un penis minuscul, fiind nevoită să mimezi plăcerea când tu de fapt mai ai puţin şi caşti de plictiseală. Şi vă spun eu, că sunt fata să nu mai băgaţi placa aia, băieţilor, că o fată e mai satisfacută de oral şi de degetica. Este complet fals. Chiar dacă ajung la orgasm prin oral sau când mă masturbez eu sau iubitul meu nu mă simt la fel de satisfacuta ca un f**ai serios.

| MEB a răspuns:

Iubitul meu o are de 23 de cm si foaaarte groasa, la inceput a fost mai greu dar acum mor de placere. Pot spune ca merg destul de drept a doua zi pentru ca stie cum sa ma ia.winking este super placut.