| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, daca maine s-ar intoarce cineva pe care ati placut mult in trecut, ati mai incerca ceva cu el la momentul actual? Poate atunci nu a fost sa fie din "n" cauze dar acum poate altfel or sa stea lucrurile.
[Mai mentionez, cand ma refer la "cineva", ma refer la o persoana cu care nu ati incheiat-o intr-o maniera urata sau ceva de genul, pur si simplu cineva cu care nu au fost aliniate astrele sa fiti la momentul respectiv laughing]

3 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu.
Nu este vorba despre astre, cât este vorba despre faptul că nu mai sunt persoana care l-a îndrăgit pe x.
Am trecut prin niște schimbări in decursul timpului, așa încât preferințele legate de un potențial partener s-au schimbat.

| SilentRain a răspuns:

Boschetar, divorțat cu patru copii și tot las lua laughing, nu mai să-mi zică că vrea ceva serios
A fost și va rămâne marea mea iubire neîmpărtășită, cred că și peste 50 de anii o să-l plac la fel de mult ^_^

| Cristina12387 a răspuns:

Daca tu consideri ca persoana respectiva ar fi potrivita pentru tine chiar nu mai conteaza ce a fost sau n-a fost in trecut.