| Martin22 a întrebat:

Fetelor, dacă prietenul vostru v-ar spune că vrea să vă facă sex oral când sunteți pe stop, cum ați reacționa? Ați vrea, dacă lui i-ar face plăcere și nu i-ar fi scârbă de lucrul acesta?

3 răspunsuri:
| noink a răspuns:

Eu si iubitul meu am facut asta de 3 ori. De obicei imi aseza o perna sub spate ca sa fie abdomenul mai ridicat si se reducea cantitativ din scurgeri. El adora sa imi faca oral. Pot sa zic ca nu s-a simtit scarbit niciodata, inainte de asta ma sterg putin cu un servetel umed in caz ca sunt "patata" si apoi sincer iti zic ca pe parcursul procedurii nu imi mai curge. Si e doarte misto. Prima data m-am simtit putin jenata, mi se parea ciudat, aiurea...el a tot insistat, a zis ca vrea asta de mult timp, si l-am lasat. Nu am avut nicio problema.

| JustStitch a răspuns (pentru noink):

Ti-as da fundita daca as putea

| Li200La a răspuns:

Da. Plus ca el în perioada aia s ar putea sa aibă chef de sex și dacă tu ești o frustrată nervoasa cu chiloți tabla și căreia îi e scârbă va apela la alta. Dragostea supune sacrificii, compromisuri, atât fizice cât și morale.