| TurneanuEdi a întrebat:

Fetelor, dacă un adolescent virgin cu o situație materială foarte bună v-ar propune să-l dezvirginați și să-l *formați* astfel încât să faceți din el un expert și de fiecare dată pentru asta el să vă ofere sume colosale de bani și bijuterii, dar nu pentru că el vă consideră pe voi curv.e, ci doar din simplul motiv că ar avea el plăcerea asta (de a vă oferi bani, lucruri etc.), s-ar simți el bine să vă ofere de toate...Ați accepta să-i îndepliniți dorința tipului respectiv? I-ați face pe plac, atât timp cât totul s-ar face discret? Vă rog să răspundeți sincer, fără răspunsuri ironice, că nu le iau în seamă. happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virginule, te crezi bogat?

| Irineu a răspuns:

Buna, imi poti da si mie numarul de telefon al acestui baiat..este interesat si de baieti daca imi ofera sume de bani il pot lasa eu sa invete usor.