| fgdgdfbdxfgnxfjnfdzfd a întrebat:

Fetelor, daca un baiat v-ar spune ca va place si ca isi doreste sa va faca sex oral in schimbul unei sume de bani...ati accepta?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Aceleasi prostii de intrebari pui, ce urmaresti cu tîmpeniile astea tu stii, sau nici măcar tu.

| Sofer a răspuns:

Normal ca acepta. Ce n-ar face fetele pentru bani.

| SG1995 a răspuns:

Cel mai probabil nu o femeie nu ar accepta să facă sex pentru bani din cauză că nu e o prostituată.

| kandaraki a răspuns:

Faci sondaj de opinii?
probabil esti un ofticat virgin care pune intrebari stupide aici pe TPU, sau o ofticata curva minora care pune intrebari stupide pe site