| opersoana1996 a întrebat:

Fetelor, dacă un bărbat bogat v-ar oferi un milion de euro să faceți sex cu el, ați accepta?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt unele care se vand pe o tura cum BMW prin centrul orasului

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu as accepta sa ma prostituez, nici pentru o caruta de bani.
Pentru ca sexul pe bani, inseamna prostitutie.

| Andreeush a răspuns:

Evident că nu!

| Sofer a răspuns:

Iti dai seama laughing cum sa refuzi asa oferta. Pana si eu ca baiat as accepta. rolling on the floor

| Eireann a răspuns:

Vorba bancului "ce fel de femeie esti stim deja, acum ramane doar sa stabilim pretul".

Răspuns utilizator avertizat
| BuBBlesykeSs a răspuns:

Nu