| Demir21 a întrebat:

Fetelor, dacă v-ați afla în compania unui băiat ce l-ați cunoscut doar de câteva minute, plimbându-vă printr-o pădure sau pe o plajă, iar la un moment dat tipul vă spune direct că vrea să o faceți aici, acum. V-ar plăcea, v-ați dori să aveți ocazia să trăiți o experiență dintr-asta.? Ați accepta propunerea tipului respectiv?

7 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Maaama, alt cont! Te plictisesti rău.

| AdelaElena88 a răspuns:

In niciun caz! Nu am cum sa il cunosc in cateva minute... Poate are vreo boala, sau e vreun psihopat, nu ai de unde sa stii cu cine nu ai de face pana nu trece o perioada, ii cunosti prietenii, familia etc. Mie personal mi ar fi frica, plus ca mi se pare aiurea sa faci sex cu o persoana pe care nu o iubesti...Iar iubirea e ceva ce se construieste in timp. Nu asa : te am vazut, te am placut, hai sa ne f####m

| internetBrowser a răspuns (pentru AdelaElena88):

Daca insa iti dau urmatorul scenariu posibil: sa zicem ca ar fi un baiat care il cunosti, ai stii ca nu are boli sau nu ar fi un pshiopat si in plus de asta ar fi educat si ar arata bine, si nu ar mai fii nimeni in jurul vostru, nu ai cocheta cu aceasta idee de a face sex cu el doar de distractie si ca sa te simti si tu bine (ca pana la urma cu totii suntem oameni) fara neaparat sa te gandesti sa ai o relatie serioasa cu el? Nu ma intelege gresit nu vreau sa bat apropouri sau sa am alte intentii ascunse.Este doar pura curiozitate nimic altceva cum spuneam.

| AdelaElena88 a răspuns (pentru internetBrowser):

Tot as avea retineri pentru ca daca as face sex cu el, m as atasa de el si el probabil nu s ar atasa de mine, pentru el ar fi o distractie. Unele persoane considera ca pot face sex ocazional, eu una nu.Mi se pare ca atunci cand faci sex cu cineva, teoretic lasi acea persoana sa ajunga atat la corpul tau, cat si la sufletul tau. Probabil ma crezi o ciudata, nu te condamn.stiu ca sunt si persoane care fac sex ocazional cu diverse persoane, fara sa o ia in serios sau sa insemne ceva mai mult.Eu din pacate nu sunt asa. Sunt o "sticluta "de emotie, iar sexul pentru mine e mai mult decat un orgasm...E ceva care ma face vulnerabila, persoana cu care o fac trebuie sa ma iubeasca si eu sa o iubesc, ori iubirea inseamna timp, efort si batai de cap.

Răspuns utilizator avertizat
| AdelaElena88 a răspuns (pentru Demir21):

Cat crezi?laughing