| dfsdfsfs a întrebat:

Fetelor, dacă v-ați afla într-un club iar acolo ați cunoaște un băiat, iar după un dialog cu el, tipul vă propune să mergeți la un hotel și să faceți sex... Ați accepta propunerea dânsului? Ce condiții trebuie să îndeplinească tipul pentru ca voi să îi acceptați invitația?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iaca vezi de ce poarta femeile ata aia intre buci? Poate dau peste unul prin cluburi care le invita la hotel din prima si sa fie pregatite

| Claudia2018 a răspuns (pentru suntserios):

Daca te referi la " Tanga " : Unele fete poarta pentru. ca se simt mai bine in tanga decat in altceva... Eu din aia port.

| dfsdfsfs explică (pentru Claudia2018):

Cum să te simți mai bine ca femeie cu ața aia non-stop în fund, nu înțeleg, zău...

| Claudia2018 a răspuns (pentru dfsdfsfs):

Fiecare cu gusturile lui... Eu am purtat d-aia ceva timp si asa m-am obisnuit...

| Violleta2022 a răspuns:

Categoric nu!

| HazelEyes77 a răspuns:

Tu faci un sondaj de opinie pe TPU? Mereu puneti intrebari de genul.

| BogdanBz a răspuns:

Amigo fetele care pica asa din prima, sunt in general fete usoare/dame de companie. Stiu ca e frumos si ca dai bine ca imagine in fata tovarasilor, dar in situatii de genul, trebuie sa gandesti cu creierul, nu cu trompa. Exista multe riscuri cand pleci cu o fata abia cunoscuta. Poti sa te trezesti a doua zi cu vreo buba/roseataa, mancarime prin zona intima. Daca o duci acasa, poti sa te trezesti ca ti-a fugit cu o parte din bunurile tale, samd. Exista si cazuri cand 2 persoane se plac instant si simt un foc intre ei si atunci se mai intampla si chestii de genul, dar sunt rare.

Răspuns utilizator avertizat
| AdrianaB1 a răspuns:

Eu nu aș accepta niciodata propunere de acest gen, putin deplasat de la 2 cuvinte schimbate direct la sex.
Ar fi bine sa-l cunosti mai bine.
Dar sunt si fete care ar accepta direct propunerea, depinde de tine.

Răspuns utilizator avertizat
| Claudia2018 a răspuns:

Eu nu accept sa fac sex cu cineva pe care nu l-am studiat macar 6 saptamani... Adica, cine stie ce poate sa imi faca? Clar vrea doar *** mea daca nici nu ne-am cunoscut bine si imi spune sa mergem la hotel...