| Marius999999 a întrebat:

Fetelor, dacă v-ați afla într-un club și ați cunoaște un băiat iar respectivul v-ar oferi 3 (trei) mii de euro să mergeți cu el în mașina lui și să-i faceți sex oral 5 minute... Ați accepta?

26 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu!

| OldSoul a răspuns:

Lol, sa prinzi unu d-asta pe luna, imi fac si operatie de schimbare de sex rolling on the floor)

| alina2k18 a răspuns:

Da, dar banii inaintewinking

| mihaicelsfant a răspuns (pentru alina2k18):

Ți-ai găsit pe cineva?

| alina2k18 a răspuns (pentru mihaicelsfant):

laughing Evidentwinking ca NU laughing

| mihaicelsfant a răspuns (pentru alina2k18):

Daca îți mai scriu pe wapp mai răspunzi?laughing

| alina2k18 a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Nup

| mihaicelsfant a răspuns (pentru alina2k18):

Mă gândeam eulaughing

| Plato a răspuns:

Pai poti intreba direct daca sunt prostituate penale sau nu. Crezi ca mai conteaza suma? Si daca sunt 3 milioane, nu mii, tot doar o curva usuratica ar accepta asa ceva.

| Bozgi200 a răspuns (pentru Plato):

Bine punctat frate Gumball

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Accept si pe gratis, mai mult da 5 minute, dacă îmi place de el laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar totuşi, de ce pe gratis? Dacă el se mai şi oferă să te plătească, de ce să nu profiţi? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar trebui sa meditez mai mult dacă as accepta bani sau nu si nu am dispoziția necesară acum.
Pe gratis e "moral" laughing Cel puțin in mintea mea.Pe gratis nu ar fi o fapta condamnabilă (de către mine, nu ma interesează părerea celorlalti). Bine, prin condamnabilă nu ma refer la moralitate si principii nobile sau alte tâmpenii.Dar pe bani ar exista o mică șansa sa nu fie compatibila cu demnitatea si aroganta mea.Totul se rezuma dpmdv la cine folosește pe cine /cine e superior cui. Daca as considera ca eu dețin avantajul, as accepta probabil.Cu alte cuvinte sa nu am nevoie de banii aia, dar sa-i accept de dragul sexului.Sau sa am nevoie disperata de ei si ținând cont de asta eu as fi cea care se folosește mai mult(el câștiga doar sex, eu supraviețuiesc, 0-1)

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica tii se pare naspa sa-i primesti pentru ca nu-ti consideri timpul si "trupul" suficient de valoroase pentru banii aia. Tu esti superioara laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Încă ești supărat? sad
Suficient de valoroase? Nu știu.N-as da 3 mii pe 5 minute de sex cu mine.Sau cu oricine altcineva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu.Eu ma bucur ca existã tipe ca tine. Nu, dar nici n-ai face orale constante cuiva care nu face parte din viata ta non-sexuala, care nu aratã ca-i pasa de tine, nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar nu-ți plac tipele ca mine.
Dacă îmi întoarce favorurile pe plan sexual, de ce nu? N-am nevoie sa-i pese de mine.

| Clytia a răspuns:

În niciun caz. Poate să fie și de 10 ori mai mare suma, că nici măcar nu m-ar pune pe gânduri.

| LoveSleep a răspuns (pentru Clytia):

Deja te-a pus pe gânduri și nici nu te-a întrebat pe tine.

| Marius999999 explică (pentru Clytia):

Ok, dar dacă mărimea penisului său ar fi de 10 ori mai mare, ai fi mai încântată, fii sinceră?

| Clytia a răspuns (pentru Marius999999):

Nu, nu ma interesează.

| Clytia a răspuns (pentru LoveSleep):

Întrebarea a fost adresată fetelor. Poate să răspundă oricine pe forumul ăsta. Nu văd care e problema ta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Clytia):

Are dreptate rolling on the floor

| Clytia a răspuns:

Întrebarea a fost adresată fetelor. Plus că poate să răspundă oricine pe forumul ăsta. Nu văd care e problema ta.

| Ana7807820 a răspuns:

Atunci mi-aş vinde demnitatea pe nişte bani care nu mă ajută cu nimic din punct de vedere emoţional.
Şi da, după aş începe să fac şi alte prostii.
Dacă aş fi ultima săracă găsită la colţ de stradă aş accepta. În principiu, depinde pe ce fel de fată întrebi. Eu nu aş accepta.

| Emma9 a răspuns:

Logic laughing, pana mea, si mai mult de 5 min